Kullanım Koşulları

Kullanıcı tursys.com sitesine girdiği, gezdiği ve siteyi kullanmaya başladığı anda aşağıdaki koşullar yürürlüğe girer ve bu kullanım koşullarını kabul etmesi anlamına gelir. Tursys, bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Bu sitede (tursys.com) bulunan her türlü görüntü, ses, film, yazı içeren bilgi ve belgeler, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Tursys veya bağlı şirketlerine aittir. Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek, yayınlamak ve referans vermek yasaktır. Bu siteden alınan her türlü görüntü, ses, film ve yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

tursys.com sitesindeki bağlantılar sizi Tursys ağının dışına götürebilir. Tursys, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Tursys, bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Tursys'e bağlı şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır ve içerikte adı geçen marka ve modeller, ilgili firmaların ticari markaları olup kendi korumaları altındadır. Tursys veya bağlı şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir görüntü, ses, film ve yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir görüntü, ses, film ve yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda , İşletim sisteminizde veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar, zarar veya bulaşabilecek bir virüsten Tursys sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla Tursys ’e ilettiğiniz her tür bilginin gizliliği ile ilgili Gizlilik İlkesi'ne bakınız.