Gizlilik İlkesi

Tursys, gizliliğinizi korumak konusunda kararlıdır. Bu gizlilik bildirimi, tursys.com sitesinin (“Site”) veri toplama ve kullanma uygulamalarını açıklar; Diğer çevrimiçi veya çevrimdışı tursys site, ürün veya hizmetleri için geçerli değildir. Bu siteye erişmeniz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.

Kişisel bilgilerinizi, Tursys ürünlerini satın alırken, karşıdan yüklerken veya bunlara kayıt olurken ya da tursys ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi alma, e-posta haber bültenleri sipariş etme, erişim sınırlaması olan özel site veya hizmetlere katılma, bir etkinlik veya eğitime kaydolma gibi talep ettiğiniz bir işlemi gerçekleştirmenize veya size hizmet sağlamak için sizinle iletişim kurmamıza izin veren, sizi kişi olarak tanıtan bilgilere (kişisel bilgiler) gerek duyduğumuz zaman sizden isteriz. Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve iş tanımınızla, şirketinizle ve kredi kartınızla ile ilgili bilgiler olabilir.

18 yaşından küçüklerin, tursys.com Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından dolayı Tursys sorumlu tutulamaz. Site, ziyaretleriniz hakkında, Siteye erişmek için kullandığınız Internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişme tarihi ve saatiniz, Sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve Sitenin yönetilmesi için kullanılır. Tursys, e-posta adresinizin veya diğer kişisel bilgilerinizin başkaları tarafından toplanmasını, uygunsuz veya zararlı amaçlar için kullanılmasını önlemek için, gerçek e-posta adresinizi veya diğer kişisel bilgilerinizi haber grupları, sohbetler veya diğer genel forumlarda açıklamamaya dikkat etmeniz konusunda sizi uyarır.

Sitede toplanan kişisel bilgiler, Sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır.

Tursys bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, Siteyi ve diğer ilgili Tursys ürünlerini veya hizmetlerini iyileştirmek ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak Sitenin kullanımını daha kolay hale getirmek veya Siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kişisel bilgilerinizi kullanabilir. Tursys ile ilişkilerinizin dengeli sürmesini sağlamak için, tursys.com tarafından kullanılan bilgiler diğer tursys hizmetleri tarafından toplanan bilgilerle birleştirilebilir. Kişisel bilgilerinizi, kritik güncelleştirmeleri ve bildirimleri de içerecek şekilde, kullanmakta olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında önemli bilgiler sağlamak için kullanabiliriz. Ayrıca, izin vermeniz koşuluyla, size diğer Tursys ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgiler gönderebilir veya kendi ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi gönderebilmeleri için bu bilgileri diğer Tursys ortaklarıyla paylaşabiliriz.

Bu bildirimde aksi belirtilmedikçe, Site üzerinde sağladığınız kişisel bilgiler izniniz olmaksızın Tursys ve/veya bağlı şirketleri dışında paylaşılmayacaktır. tursys.com, düzenli olarak size, istediğiniz ürün veya hizmetle ilgili teknik hizmetler veya güvenlik sorunları hakkında bilgi veren veya bir ürün veya hizmeti istediğinizi onaylayan e-postalar gönderebilir.

Tursys, kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumayı ilke edinmiştir. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve sistemleri kullanırız. Örneğin, sağladığımız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan, yüksek güvenlikli ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız. Ayrıca, kredi kartı numarası gibi hassas kişisel bilgileri Internet üzerinden ilettiğimizde, bunları Güvenli Yuva Katmanı (256-bit SSL) protokolü gibi şifreleme yöntemleriyle koruruz.

Bu Sitede, kayıt işleminin sağlıklı olması ve Siteyi kişiselleştirmek için tanımlama bilgileri kullanır. Tanımlama bilgileri, Web sitesi sunucusu tarafından sabit diskinize yerleştirilen küçük metin dosyalarıdır. Tanımlama bilgileri programları çalıştırmak veya bilgisayarınıza virüs göndermek için kullanılamaz. Tanımlama bilgileri benzersiz şekilde size atanır ve yalnızca size tanımlama bilgisini gönderen etki alanındaki Web sunucusu tarafından okunabilir.

Tanımlama bilgilerinin başlıca amaçlarından biri size zaman kazandırmak üzere kolaylık sağlamaktır. Örneğin, bir web sayfasını kişiselleştirir veya bir sitede gezinirseniz, tanımlama bilgisi sonraki ziyaretlerinizde sitenin size ait belirli bilgileri anımsamasına yardımcı olur. Bu, ilgili içeriği verme işlemini basitleştirir, gezinmeyi kolaylaştırır vb. Web sitesine geri geldiğinizde, sitenin özelleştirdiğiniz özelliklerini kolayca kullanabilmeniz için önceden verdiğiniz bilgiler alınabilir.

Tanımlama bilgisini sitemize almak için, Web işaretleri veya eylem etiketleri kullanılabilir. Bu teknoloji, bir tursys.com Web sayfasında, günlüğünde veya haber bülteninde temel öğeleri (bağlantılar veya grafikler gibi) tıklatan kullanıcı sayısı gibi, tursys.com Web sitesinin kullanımı hakkında toplu istatistikler derlemek için kullandığımız bir araçtır. Toplu site istatistiklerini ortağımız olan şirketlerle paylaşabiliriz. Tanımlama bilgilerini kabul edebilir veya reddedebilirsiniz. Çoğu Web tarayıcısı otomatik olarak tanımlama bilgilerini kabul eder, ancak isterseniz tarayıcı ayarınızı tanımlama bilgilerini reddedecek şekilde değiştirebilirsiniz. Tanımlama bilgilerini reddetmeyi seçerseniz, bu ve ziyaret ettiğiniz diğer Web sitelerinin etkileşimli özelliklerinden tam olarak yararlanamayabilirsiniz.

Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleyebiliriz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Tursys, bu gizlilik bildirimi hakkındaki yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyar. Tursys 'in bu bildirime aykırı davrandığını düşünüyorsanız, bizimle elektronik yöntemlerle veya aşağıdaki posta adresinden bağlantı kurabilirsiniz.

Islem Bilgisayar Sistemleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Depoyolu Sok No:16 One Block Plaza D:65 Ümraniye, 34771 ISTANBUL