Hakkımızda - Tursys

Hakkımızda

Tursys Turizm Teknolojileri

Kurulduğumuz 1995 yılından bugüne seçkin yazılım ve donanım şirketleriyle çalışıyoruz ve ürünlerimizi etkin bir şekilde müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Turizm ve havacılık sektörlerine öncülük eden yazılım ve servislerimiz sivil havacılık işletmesi, tur operatörü, seyahat acentesi ve konsolidatörlerin (uçuş toptancılarının) iş hayatına verimlilik katmaya devam ediyor. Başarılı bir işletme geleceği için bilgi teknolojileri alanında uzman kadromuzla çözümler üretmeye devam ediyoruz. Havacılık ve turizm konularında kazandığımız tecrübeyi müşterilerimizle paylaşarak onlara destek olmayı sürdürüyoruz.

Sektörde profesyonelliği ve “Software as a Service (SaaS)” iş modelini ilke ediniyoruz. Müşterilerimize online seyahat sistemleri konusunda internet çözümleri sunuyoruz. Database, XML, yazılım ve tasarım ekibimizle B2B (Business-to-Business) ve B2C (Business-to-Consumers) online rezervasyon projeleri üzerine yenilikçi adımlar atıyoruz.

Hedefimiz “Çözüm odaklı geliştirmeler”

Stratejimiz ve misyonumuz Internet teknolojileri gibi çağdaş yöntemlerle müşterilerimizin verimlilik ve karlılıklarını artırmak üzerine kurulmuştur. Bu hedeften hareketle; uzman kadromuz ve proje bazlı iş ortaklarımızla birlikte müşterilerimize verimlilik artırıcı, kullanımı kolay, teknolojik yeniliklere uyumlu yazılım, sistem ve hizmetler üretiyoruz. Ürettiğimiz çözümlerin etkinliğinin sadece satışla bitmediğini biliyoruz ve satış sonrasında verdiğimiz eğitim ve desteklerle müşterilerimizin işletme taleplerini karşılıyoruz.

Hedeflenen memnuniyetin öncelikle isabetli ve verimli bir çözümden geçtiğini biliyoruz. Turizm ve havacılıkta 21 yıllık sektörel tecrübemizi genç ve yaratıcı bir ekiple birleştirdik. Çözüm odaklı prensiplerimizden ödün vermeyerek karşılıklı güven ilişkisine dayalı bir iş anlayışı ile Tursys'in kalite çizgisini korumaya devam edeceğiz.

ÇÖZÜMLERİMİZİ GÖRÜN

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak;
 • “Sıradan olmak, geride kalmaktır” felsefesini asla unutmadan, turizm ve seyahat sektöründe yeni çözümler oluşturmak, değişen pazar koşullarına göre farklı trendler için hazır hale gelerek yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında tanınan bir marka olmak.
 • Akılcı ve yenilikçi yöntemlerle internet tabanlı teknolojiyi turizm sektöründe geliştirmek, talep ve beklentileri en üst seviyede karşılamak.

MİSYONUMUZ

 • Ürünü müşteriye zamanında ve kusursuz teslim ederek mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak.
 • İşbirliği içerisinde bulunduğumuz kurumlarla karşılıklı güvene dayalı ve uzun vadeli ortaklıklar kurmak.
 • Turizm ve havacılık sektöründe ilkleri gerçekleştirerek geleceğe katkıda bulunmak.
 • Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek kaynakları en etkin şekilde kullanmak ve çevreye saygılı olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 • Toplam Kalite Yönetimini uygulayarak sektöründe kaliteli ve güvenilir firma olmak.
 • Müşteri odaklı yönetim ile mutlak memnuniyet sağlamak.
 • Sürekli eğitim ve uygun çalışma ortamı sağlayarak çalışanların motivasyonunu artırmak.
 • Gelişen sektörel yenilikleri ve teknolojileri takip ederek rakiplerine karşı avantaj elde etmek.
 • Tüm süreçlerde sürekli iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerinde bulunarak verimliliği artırmak.